новий курс

Програмування зі
SPIKE Prime

перші кроки на шляху до успішної кар'єри програміста та програмістки

Навчальний курс з програмування та конструювання роботів, який формує в учнів та учениць 3-4 класів hard і soft skills для їхнього майбутнього успіху.

Максимум програ- мування – мінімум конструювання

Багаторівневі завдання з програмування

Більше задач з відкритими рішеннями

Невимушене вивчення технічної англійської мови

Курс у цифрах

занять
на рік

дітей у
групі

заняття на тиждень

Переваги для учнів та учениць

Запитання батьків:

Що отримають діти?

Що вивчають на курсі?

Які знання здобувають за I семестр курсу?

Які знання здобувають
за I семестр курсу?

Як проходить заняття на курсі?

Новий курс – нові герої та героїні!

Робот Френк

Суперсила: дедукція

Місія: знайти напарника чи напарницю

Робот Пенні

Суперсила: уважність

Місія: пройти трасу по чорній лінії

Робот Майк

Суперсила: прохідність

Місія: переступати будь-які перешкоди

Робот Брауні

Суперсила: пунктуальність

Місія: точно визначати час

Наші переваги

Збірка

4 компетенції, які формує STEM-орієнтований підхід

Компетенція

Дитина вчиться самостійно шукати різні способи розв’язування задач, виходячи за межі шаблонів.

Компетенція
Починаючи з простих конструкцій LEGO й закінчуючи запрограмованими роботами, дитина крок за кроком опановує основи фізики, механіки й програмування.
Компетенція
Під наглядом педагога діти вчаться працювати в команді, домовлятися та об’єднувати зусилля для розв’язання складних завдань.
Компетенція
Дитина вчиться спиратися на факти й перевіряти на практиці свої припущення. Так формується навичка логічного мислення, що ґрунтується на знанні закономірностей.

Локації та розклад

у студіях міста Київ

Локація
Середа 18:20-20:00
Неділя 9:30-11:10
Локація
Середа 18:00-19:40
П'ятниця 16:10-17:50
Субота 12:20-14:00 14:20-16:00
Неділя 15:20-17:00
Локація
Героїв Сталінграду, 10а Героїв Сталінграду, 21/38
Вівторок 18:05-19:45
Середа 18:45-19:45
Четвер 16:00-17:00
П'ятниця 18:00-19:40 18:05-19:45
Субота 12:05-13:45 14:05-15:45 15:50-17:30 17:50-19:30
Неділя 14:30-16:10 15:50-13:30
Героїв Сталінграду, 10а
Вівторок 18:05-19:45
Четвер 16:00-17:00
П'ятниця 18:00-19:40
Субота 12:05-13:45 14:05-15:45
Неділя 14:30-16:10
Героїв Сталінграду, 21/38
Середа 18:45-19:45
П'ятниця 18:05-19:45
Субота 15:50-17:30 17:50-19:30
Неділя 15:50-13:30
Локація
Середа 17:00-18:40
Четвер 16:00-17:40
П'ятниця 18:00-19:40
Субота 9:20-11:00 11:20-13:00
Неділя 10:00-11:40 14:40-16:20
Локація
Понеділок 16:45-18:25
Середа 18:50-20:30
П'ятниця 16:45-18:25 18:45-20:25
Неділя 10:00-11:40 14:05-15:45
Локація
Понеділок 16:00-17:40
Вівторок 16:00-17:40
Середа 18:10-19:40
Четвер 16:00-17:40 18:00-19:40
Субота 11:20-13:00
Неділя 18:00-18:40
Локація
Понеділок 16:20-18:00
Вівторок 18:20-20:00
Четвер 18:20-20:00
Субота 15:40-17:20
Неділя 12:00-13:40
Локація
Понеділок 18:40-20:20
Вівторок 18:40-20:20
Четвер 18:40-20:20
П'ятниця 16:00-17:40
Субота 12:40-14:20 15:10-16:50 17:10-18:50
Неділя 11:20-13:00 13:20-15:00